Prominent & Leading Manufacturer from Bengaluru, we offer 0-shape handle 10"(250mm)22mm matt, h-shape handle 14"(350mm)25mm matt, h-shape handle 48"(1200mm) 32mm matt, 0-shape handle 14"(350mm)22mm matt, 0-shape handle 14"(350mm)22mm combi and 0-shape handle 16"(400mm)22mm matt.
₹ 560 / Piece Get Latest Price
| Material | Aluminium |
| Usage/Application | Cabinet |
| Color | Silver |
| Size/Dimension | 0-shape handle 10"(250mm) 22mm matt |
| Shape | O-shape handle |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 875 / Piece Get Latest Price
| Material | Stainless Steel |
| Finish Type | Stainless Steel |
| Usage/Application | Cabinet Fitting |
| Color | Silver |
| Handle Type | Pull Handle |
| Size/Dimension | H-shape handel 14"(350mm)25mm matt |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 4680 / Piece Get Latest Price
| Material | Stainless Steel |
| Finish Type | Stainless Steel |
| Usage/Application | Cabinet Fitting |
| Color | Silver |
| Size/Dimension | H-shape handel 48"(1200mm) 32mm matt |
₹ 680 / Piece Get Latest Price
| Material | Aluminium |
| Usage/Application | Cabinet |
| Color | Steel |
| Shape | O-SHAPE HANDLE |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 720 / Piece Get Latest Price
| Material | Aluminium |
| Usage/Application | Cabinet |
| Color | Steel |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 800 / Piece Get Latest Price
| Material | Aluminium |
| Usage/Application | Cabinet |
| Color | Steel |
| Shape | O-SHAPE HANDLE |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 840 / Piece Get Latest Price
| Material | Aluminium |
| Usage/Application | Cabinet |
| Color | Steel |
| Shape | O-SHAPED HANDLE |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 750 / Piece Get Latest Price
| Usage/Application | Door Fitting |
| Handle Type | Pull Handle |
| Material | Stainless Steel |
| Country of Origin | Made in India |
| Color | Silver |
₹ 790 / Piece Get Latest Price
| Material | Aluminium |
| Usage/Application | Cabinet |
| Color | Steel |
| Shape | O-SHAPE HANDLE |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 870 / Piece Get Latest Price
| Material | Aluminium |
| Usage/Application | Cabinet |
| Color | Steel |
| Size | 16"(400mm)25mm Matt |
| Shape | O-shape handle |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 810 / Piece Get Latest Price
| Material | Aluminium |
| Usage/Application | Cabinet |
| Color | Steel |
| Shape | O-SHAPED HANDLE |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 850 / Piece Get Latest Price
| Material | Aluminium |
| Usage/Application | Cabinet |
| Color | Steel |
| Shape | O-shape handle |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 930 / Piece Get Latest Price
| Material | Aluminium |
| Usage/Application | Cabinet |
| Color | Silver |
| Shape | O-SHAPE HANDLE |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 970 / Piece Get Latest Price
| Material | Aluminium |
| Usage/Application | Cabinet |
| Color | Silver |
| Shape | O-SHAPE HANDLE |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 960 / Piece Get Latest Price
| Size | 12 inch(300 mm) |
| Material | Stainless Steel |
| Color | Silver |
| Finish Type | Stainless Steel |
| Size/Dimension | H-shape handel 16"(400mm)25mm matt |
₹ 510 / Piece Get Latest Price
| Material | Aluminium |
| Usage/Application | Cabinet |
| Color | Silver |
| Shape | 0-Shape Handle 10"(250mm)19mm Combi |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 435 / Piece Get Latest Price
| Finish Type | Stainless Steel |
| Size/Dimension | H-shape handel 10"(250mm)25mm matt |
₹ 1280 / Piece Get Latest Price
| Length | 12 inch |
| Finish Type | Stainless Steel |
| Usage/Application | Door Fitting |
| Size/Dimension | H-shape handel 24"(600mm)25mm matt |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 2120 / Piece Get Latest Price
| Length | 12 inch |
| Finish Type | Stainless Steel |
| Usage/Application | Cabinet Fitting |
| Size/Dimension | H-shape handel 36"(900mm) 32mm matt |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 600 / Piece Get Latest Price
| Size | 8 inch(200 mm) |
| Material | Stainless Steel |
| Color | Silver |
| Finish Type | Grey |
| Size/Dimension | 0-shape handle 10"(250mm) combl |
₹ 2970 / Piece Get Latest Price
| Size | 48 Inch(1200 mm) |
| Material | Stainless Steel |
| Color | Silver |
| Size/Dimension | H-shape handel 30"(750mm)32mm matt |
| Finish Type | Stainless Steel |
Vimal Kalaria (Owner)
Gujarath Hardware
No 1196 /60/ 1 5th Block 18th A Main Road Rajaji Nagar
Bengaluru - 560010, Karnataka, India