Leading Manufacturer of 600x1050mm ss wire carousel basket, 600x1800mm ss wire carousel basket and 600x700mm ss wire carousel basket from Bengaluru.
₹ 5787 / Piece Get Latest Price
| No. of Baskets | 2 Basket |
| Color | Silver |
| Size | 600x1050 mm |
| Brand | Apple |
| Material | Stainless Steel |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 6509 / Piece Get Latest Price
| Color | Silver |
| Size | 600x1800 mm |
| Brand | Apple |
| Material | Stainless Steel |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 5500 / Piece Get Latest Price
| Design | Plain |
| Color | Silver |
| Size | 600x700mm |
| Brand | Apple |
| Material | Stainless Steel |
| Country of Origin | Made in India |
Vimal Kalaria (Owner)
Gujarath Hardware
No 1196 /60/ 1 5th Block 18th A Main Road Rajaji Nagar
Bengaluru - 560010, Karnataka, India