Prominent & Leading Manufacturer from Bengaluru, we offer 24 inch d tray kitchen carousel unit, 26 inch d tray kitchen carousel unit, 20 inch d tray kitchen carousel unit, 28 inch d tray kitchen carousel unit, 20 inch wire carousel basket and 24 inch wire carousel basket.
₹ 4800 / Piece Get Latest Price
| No. of Baskets | 2 Basket |
| Usage/Application | Kitchen |
| Size | 24" |
| Material | Stainless Steel |
| Country of Origin | Made in India |
| Corrosion Resistance | Yes |
₹ 3240 / Piece Get Latest Price
| No. of Baskets | 2 Basket |
| Usage/Application | Kitchen |
| Size | 26" |
| Material | Stainless Steel |
| Country of Origin | Made in India |
| Corrosion Resistance | Yes |
₹ 4566 / Piece Get Latest Price
| No. of Baskets | 2 Basket |
| Color | Silver |
| Material | Stainless Steel |
| Brand | Apple |
| Country of Origin | Made in India |
| Corrosion Resistance | Yes |
₹ 6159 / Piece Get Latest Price
| Color | Silver |
| Size | 28" |
| Brand | Apple |
| Material | Stainless Steel |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 5150 / Piece Get Latest Price
| Color | Silver |
| Size | 20" |
| Brand | Apple |
| Material | Stainless Steel |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 5437 / Piece Get Latest Price
| Color | Silver |
| Size | 24" |
| Brand | Apple |
| Material | Stainless Steel |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 2315 / Piece Get Latest Price
| Material | Stainless Steel |
| Size | 15x20x8 Inch |
| Usage/Application | Kitchen |
| Color | Silver |
| Brand | Apple |
₹ 1982 / Piece Get Latest Price
| Material | Stainless Steel |
| Size | 19x20x4 Inch |
| Usage/Application | Kitchen |
| Color | Silver |
| Brand | Apple |
₹ 2100 / Piece Get Latest Price
| Material | Stainless Steel |
| Size | 15x20x6 Inch |
| Usage/Application | Kitchen |
| Color | Silver |
| Brand | Apple |
₹ 1717 / Piece Get Latest Price
| Material | Stainless Steel |
| Size | 15x20x4 Inch |
| Usage/Application | Kitchen |
| Color | Silver |
| Brand | Apple |
₹ 2432 / Piece Get Latest Price
| Material | Stainless Steel |
| Size | 17x20x8 Inch |
| Usage/Application | Kitchen |
| Color | Silver |
| Brand | Apple |
₹ 2638 / Piece Get Latest Price
| Material | Stainless Steel |
| Size | 19x20x8 Inch |
| Usage/Application | Kitchen |
| Color | Silver |
| Brand | Apple |
₹ 2167 / Piece Get Latest Price
| Material | Stainless Steel |
| Size | 21x20x4 Inch |
| Usage/Application | Kitchen |
| Color | Silver |
| Brand | Apple |
₹ 2355 / Piece Get Latest Price
| Material | Stainless Steel |
| Size | 21x20x6 Inch |
| Usage/Application | Kitchen |
| Color | Silver |
| Brand | Apple |
₹ 1890 / Piece Get Latest Price
| Material | Stainless Steel |
| Size | 17x20x4 Inch |
| Usage/Application | Kitchen |
| Color | Silver |
| Brand | Apple |
₹ 2189 / Piece Get Latest Price
| Material | Stainless Steel |
| Size | 17x20x6 Inch |
| Usage/Application | Kitchen |
| Color | Silver |
| Brand | Apple |
₹ 2715 / Piece Get Latest Price
| Material | Stainless Steel |
| Size | 21x20x8 Inch |
| Usage/Application | Kitchen |
| Color | Silver |
| Brand | Apple |
₹ 2320 / Piece Get Latest Price
| Material | Stainless Steel |
| Size | 19x20x6 Inch |
| Usage/Application | Kitchen |
| Color | Silver |
| Brand | Apple |
Vimal Kalaria (Owner)
Gujarath Hardware
No 1196 /60/ 1 5th Block 18th A Main Road Rajaji Nagar
Bengaluru - 560010, Karnataka, India