Providing you the best range of 8 inch d matt fancy tower bolt, 6 inch d matt fancy tower bolt, 4 inch d matt fancy tower bolt, 3 inch d matt fancy tower bolt, 8 inch zaylo d matt fancy tower bolt and 6 inch zaylo d matt fancy tower bolt with effective & timely delivery.
₹ 304 / Piece Get Latest Price
| Finish | Matt |
| Size | 8" |
| Material | Stainless Steel |
| Usage/Application | Kitchen |
| Brand | D Matt |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 228 / Piece Get Latest Price
| Size | 6 Inch |
| Finish | Matt |
| Material | Stainless Steel |
| Usage/Application | Kitchen |
| Model Name/Number | 6 Inch D Matt Fancy Tower Bolt |
| Brand | D Matt |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 152 / Piece Get Latest Price
| Finish | Matt |
| Size | 4" |
| Material | Stainless Steel |
| Usage/Application | Kitchen |
| Brand | D Matt |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 116 / Piece Get Latest Price
| Finish | Matt |
| Size | 3" |
| Material | Stainless Steel |
| Usage/Application | Kitchen |
| Brand | D Matt |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 290 / Piece Get Latest Price
| Size | 8 Inch |
| Material | Stainless Steel |
| Finish | Polished |
| Finish Type | Silver |
| Usage/Application | Door Fitting |
| Brand | D Matt |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 218 / Piece Get Latest Price
| Size | 6 inch |
| Material | Brass |
| Finish Type | Zaylo |
| Suitable For | Door Fitting |
| Brand | D Matt |
| Country of Origin | Made in India |
| Corrosion Resistance | Yes |
Minimum order quantity: 500 Piece
₹ 145 / Piece Get Latest Price
| Material | Stainless Steel |
| Size | 4 Inch |
| Finish | Polished |
| Finish Type | Silver |
| Usage/Application | Door Fitting |
| Brand | D Matt |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 256 / Piece Get Latest Price
| Material | Brass |
| Size | 6 |
| Usage/Application | Door Fitting |
| Suitable For | Door Fitting |
| Finish Type | Silver |
| Country of Origin | Made in India |
| Corrosion Resistant | Yes |
₹ 340 / Piece Get Latest Price
| Material | Stainless Steel |
| Finish | Matt |
| Size | 8" |
| Finish Type | Silver |
| Suitable For | Main Door |
| Usage/Application | Door Fitting |
| Brand | D Matt |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 170 / Piece Get Latest Price
| Size | 4 Inch |
| Material | Stainless Steel |
| Finish | Matt |
| Type | Centre Head |
| Finish Type | Silver |
| Usage/Application | Door Fitting |
| Brand | D Matt |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 58 / Piece Get Latest Price
| Size | 3 inch |
| Finish Type | Steel |
| Hinge Type | STAINLESS STEEL PREMIUM HINGES 3X14 |
| Suitable For | Door |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 71.5 / Piece Get Latest Price
| Size | 3 inch |
| Finish Type | Steel |
| Hinge Type | STAINLESS STEEL PREMIUM HINGES 3X12 |
| Suitable For | Door |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 72 / Piece Get Latest Price
| Size | 4 inch |
| Finish Type | Steel |
| Hinge Type | STAINLESS STEEL PREMIUM HINGES 4X14 |
| Suitable For | Door |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 94 / Piece Get Latest Price
| Size | 4 inch |
| Finish Type | Steel |
| Hinge Type | STAINLESS STEEL PREMIUM HINGES 4X12 |
| Suitable For | Door |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 354 / Piece Get Latest Price
| Material | Brass |
| Usage/Application | Door Fitting |
| Finish Type | Silver |
| Rod Thickness | 10 mm |
| Brand | D Matt |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 256 / Piece Get Latest Price
| Material | Brass |
| Size | 6 inch |
| Finish Type | Silver |
| Suitable For | Window |
| Brand | d matt |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 274 / Piece Get Latest Price
| Size | 8 inch |
| Material | Brass |
| Usage/Application | Door Fitting |
| Finish Type | Silver |
| Rod Thickness | 10 mm |
| Brand | D Matt |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 374 / Piece Get Latest Price
| Material | Brass |
| Finish Type | Silver |
| Brand | d matt |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 280 / Piece Get Latest Price
| Size | 6 inch |
| Material | Brass |
| Finish Type | Silver |
| Brand | d matt |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 164 / Piece Get Latest Price
| Material | Brass |
| Size | 6 inch |
| Finish Type | Silver |
| Suitable For | Window |
| Brand | d matt |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 185 / Piece Get Latest Price
| Material | Brass |
| Finish Type | Silver |
| Brand | d matt |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 134 / Piece Get Latest Price
| Material | Brass |
| Size | 4 inch |
| Finish Type | Silver |
| Brand | d matt |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 86 / Piece Get Latest Price
| Size | 3 inch |
| Material | Brass |
| Finish Type | Silver |
| Suitable For | Window |
| Brand | d matt |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 518 / Piece Get Latest Price
| Material | Brass |
| Size | 8 inch |
| Usage/Application | Door Fitting |
| Finish Type | Silver |
| Suitable For | Door Fitting |
| Brand | D Matt |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 388 / Piece Get Latest Price
| Material | Brass |
| Size | 6 inch |
| Finish Type | Silver |
| Brand | D Matt |
| Country of Origin | Made in India |
| Usage/Application | Door Fitting |
| Suitable For | Window |
₹ 342 / Piece Get Latest Price
| Material | Brass |
| Size | 8 inch |
| Finish Type | Silver |
| Suitable For | Window |
| Brand | d matt |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 98 / Piece Get Latest Price
| Material | Brass |
| Size | 3 inch |
| Finish Type | Silver |
| Suitable For | Window |
| Brand | d matt |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 110 / Piece Get Latest Price
| Material | Stainless Steel |
| Size | 4 inch |
| Finish Type | Silver |
| Suitable For | Window |
| Brand | d matt |
| Country of Origin | Made in India |
Vimal Kalaria (Owner)
Gujarath Hardware
No 1196 /60/ 1 5th Block 18th A Main Road Rajaji Nagar
Bengaluru - 560010, Karnataka, India